Astroloji

 

 

 
Akrep (19.02.2020)
Aşk hayatınız ve çocuklarınızla olan iletişimlerin yoğunlaşabileceği bir gün. Yalnız finansal anlamda yaşadığınız sorunları özel hayatınıza yansıtmamaya özen göstermelisiniz.
 
Aslan (19.02.2020)
İlişkilerde karşı tarafın eleştirisel bakış açılarına maruz kalabilirsiniz. Hızlı başlatmak istediğiniz ilişkilerin sizin için doğru olmadığını bir kere daha hatırlamalısınız. Yeni bir ilişki kurmak ya da yeni bir iş geliştirmek için güzel bir gün.
 
Balık (19.02.2020)
Yarım kalmış iş projelerinizi tamamlamamanız adına bazı şanslar elde edebilirsiniz. Fırsatları doğru gözlemleyin. Yeni bir başlangıç ya da yeni bir teklif alabilirsiniz. Hevesinizi yeniden kazanın.
 
Başak (19.02.2020)
Maddi konularınız ile ilgili alacağınız desteklerle bazı planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Gün genelinde iyimserlik enerjiniz oldukça yüksek olacaktır. Kendinizi eleştirip olumsuz yargılarda bulunmak yerine eylem içinde olun.
 
Boğa (19.02.2020)
Beklentilerinizle ilgili görüşlerinizi sunarken oldukça sakin ve sabırlı bir tavır içerisinde olmaya özen gösterin. Parasal konularda hırs yapmamaya özen gösterin.
 
İkizler (19.02.2020)
Yeni bir yola yeni birtakım hedeflerle çıkıyor olabilirsiniz. Kararlarınızı gözden geçirirken biraz daha esnek davranmalısınız. Hayatınızdaki eski çözümsüz kalan her konuyu bugün tamamlayın.
 
Koç (19.02.2020)
İş çalışma ve gündelik yaşamınıza dair olan sorumluluklarda istenmeyen aksilikler meydana gelebilir. Ama siz bunları toparlamaya hazırlıklı olacaksınız. Sorumluluklarınızı daha güçlü bir şekilde tamamlamalısınız.
 
Kova (19.02.2020)
Aile bireyleriniz ile olan ilişkiler sizleri bugün biraz zorlayabilir. Üzerinizde hissettiğiniz baskı size hata yaptırmamalıdır. Bazı iniş-çıkışlar olabilir. Bunları daha hoşgörülü karşılamaya çalışın.
 
Oğlak (19.02.2020)
Kariyerinizle ilgili beklentilerinizde oluşan bazı hayal kırıklıkları sizi bugün iletişimde sert bir üsluba sürükleyebilir. İlişkilerde denge bulmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi gereksiz yere yormayın.
 
Terazi (19.02.2020)
Geçmiş konularla ilgili sizi anlam veremediğiniz bazı konuşmalar önünüze gelebilir. Bu durum size karşı iletişimsel anlamda ağzınızdan bir şeyler alınmak için yapılan bir hareket olabilir. Biraz daha ketum olmanız gereken bir gün.
 
Yay (19.02.2020)
Bugün şüpheci tarafınız ortaya çıkabilir ve ilişkilerde denge bulmakta zorlanabilirsiniz. Sosyal çevre ilişkilerinizde iletişim bozuklukları sizi aynı hatalara sürüklememelidir.
 
Yengeç (19.02.2020)
Hayallerinizi gerçekleştirmenize belki de çok az bir zaman kalmış olabilir. Önünüze çıkan engeller sizi çok yorsa da bir kere daha denemek için kendinize şans vermelisiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı