Haber Detayı
21 Haziran 2020 - Pazar 17:06
 
ABD’den Türkiye’ye karşı sert sözler; ‘’bu bir skandal’’
ABD’den Türkiye’ye karşı sert sözler; ‘’bu bir skandal’’
DÜNYA Haberi
ABD’den Türkiye’ye karşı sert sözler; ‘’bu bir skandal’’

Dini özgürlükler komisyonu; bu isme iyice dikkat edip çocuklarımıza da öğretelim ki bir gün karşılarına çıkarsa ne olduklarını herkes öğrensin. Bu komisyon ABD içine yer alıyor ve kendi çapında büyük bir kuruluş sayılabilir; bu kuruluş Türkiye aleyhinde bir açıklama yaptı ve bu açıklama ülkemiz insanı ve yöneticilerini çok kızdırdı. Türkiye yıllarca terör belası ile cebelleşirken dünya da kimsenin sesi soluğu çıkmadı; ne olduysa Türkiye büyümeye başlayınca oldu. Şimdi bize karşı her yerden bir ses yükseliyor ve ülkemizi karalama politikaları son hız devam ediyor. Türkiye terörü vurmasın istiyorlar; işte haberimiz ve detayları;

Teröristelere yaptığımız skandalmış; şimdi mi aklınıza geldi

Ülkemiz bu vatan için çok şehit verdi çok; o zamanda vardı sizlerin bu din bilmem neyi. O zaman yani bu ülkenin evlatları şehit olurken neredeydiniz; bizim çocuklarımız insan değimliydi.  Bizim çocuklarımız başkasının topraklarına gözde dikmemişti; sadece ülkesine karşı gelen bu terör grupları ile savaştılar ve kanları aktı. O zaman neredeydin ey din komisyonu. ABD’nin oyuncağı bozulacak diye mi tüm kaygınız. Artık Türkiye’de istediğiniz zaman at oynatamayacağınız için mi. Bunların derdini biz çok iyi biliyoruz; bunların kuyruk acısını biz çok iyi biliyoruz. Şimdi bizde ABD’ye seslenelim sene olmuş 2020 ey ABD hala siyahiler ölüyor ama hiç beyaz ölmedi bu skandal değil mi? Sizde hala ırkçılık var bu skandal değil mi?

Ülkemize halkımızla devletimizle laf ettirmeyiz

 Bizim ülkemizde kendi içimizde herkes birbirini yiyebilir ama ülkemize kimse laf edemez. Biz bu ülkeyi atalarımızın kanı ile suladık; Atatürk ve silah arkadaşlarından bu yana binlerce hatta 10 binlerce şehit bu memleketin altından tutup kaldırırken üç beş çapulcuya bu vatana laf ettirmeyiz. Biz Türkiye olarak vatanımıza göz dikene böyle muamele ediyoruz; bir şey diyecek olan varsa muhataplarımızı Ankara’ya göndersinler.

Kaynak: (ulusmedya.com) - www.ulusmedya.com Editör: Araştırma Haber Gazetesi
Etiketler: ABD’den, Türkiye’ye, karşı, sert, sözler;, ‘’bu, bir, skandal’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı