Haber Detayı
06 Temmuz 2020 - Pazartesi 22:31
 
Akbank’tan 50 Bin TL Hızlı Para Fırsatı! Kredi Notu Olmayanlar, Kredi Alamayanlara Verilecek!
Akbank’tan 50 Bin TL Hızlı Para Fırsatı! Kredi notu olmayanlar, kredi alamayanlara verilecek! Hemen başvuru yapın!
- Haberi
Akbank’tan 50 Bin TL Hızlı Para Fırsatı! Kredi Notu Olmayanlar, Kredi Alamayanlara Verilecek!

Kredi notu düşük olan vatandaşlarımızın en büyük sorunlarından bir tanesi kesinlikle kredi kullanamıyor olmaktır. Kredi kullanamayan vatandaşlarımızın en büyük dertlerinden bir tanesi olan hiçbir bankanın kredi vermiyor oluşu, Akbank’ın dikkatini çekti. Akbank ürünü olan Axess ve Axess ticari kartı olan vatandaşlarımızın 100 TL ile 50 bin TL aralığında hızlı para kullanabilme fırsatı doğdu. Acil nakit ihtiyaçlarına yönelik olacak şekilde ayarlanan hızlı para fırsatı ile beraber vatandaşlarımızın acil nakit ihtiyaçları çözülmüş olacak. Evraksız, gelir belgesiz, hiçbir belge ibraz etmeden sadece Akbank Mobil uygulamasından “Hızlı Para” menüsünden 12 aya varan taksitlerle acil nakit para kullanımı gerçekleştirebilecekler. Akbank şubesine gitmeye gerek olmadan hızlı para için işte tüm detaylar…

Akbank’ın Hızlı Para kullanımı konusunda pek çok vatandaşımızı uyardı. Öncelikle Hızlı Para kullanımı gerçekleştirecek olan vatandaşlarımızın Akbank Mobil uygulaması üzerinden diledikleri gibi başvurularını gerçekleştirebilecekleri ifade edildi. Bu kapsamda başvuru yapacak olan kişilerin mutlaka öncelikle Akbank Mobil, Axess Mobil, SMS veya ATM şubelerinden alabilirsiniz. En yakınınızda bulunan Akbank ATM veya Şubesinden Akbank Telefon Şubesinden Axess Mobil, Akbank Mobil veya İnternette ‘’Kart İşlemleri’’ bölümünün içinde bulunan Hızlı Para menüsünden Cep telefonunuzdan HP yazıp 6665’e SMS göndererek kullanabilirsiniz. Hızlı para avantajından yararlanmak istediğinizde Akbank Mobil ve İnternet’e dilerseniz müşteri numaranızla, dilerseniz Akbank kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz.

AKBANK HIZLI PARA NASIL ALINIR?

Şifreye sahip değişeniz veya sahip olduğunuz şifreyi unuttuysanız ‘’Şifre Al‘’ seçeneğini tıklamak suretiyle şifrenizi alabilir ve sisteme giriş yaparak acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ticari Kart’a Sahipseniz Ticari kart sahipleri de hızlı para uygulaması sayesinde kredi kartı limitlerinden nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Uygun faiz oranlarıyla sunulan hızlı para geri ödemelerini de taksitlere bölerek ödeyebilir, 500 TL alt limitten başlayan Hızlı Paranızı 2 ila 18 ay vadelerle haftanın her günü 24 saat kullanabilirsiniz. Ticari kart sahipleri Hızlı paralarını alabilmek için Axess Mobil Akbank Mobil Akbank İnternet Akbank Şubeleri Akbank ATM Cihazlarını kullanabilirler.

 

KİMLERE HIZLI PARA VERİLECEK?


Akbank hızlı para kullanımı için herhangi bir kısıtlaması yoktur. Hızlı para kullanabilmek için Axess veya Axess ticari kartınızın olması gerekmektedir. O nedenle ilk şart zaten Axess kartınızın olması gerektiği olduğu için eğer Axess kredi kartını alabiliyorsanız Akbank hızlı para kullanabilirsiniz. Ticari kart sahiplerine hızlı para kullanımı, 500- 50.000 TL arasında, 2-18 ay vade seçenekleri 1,25 faiz ve 1 işlem ücreti şeklinde sunulmaktadır.

HIZLI PARA FAİZ ORANLARI NE KADAR?

Hızlı para kullanımı konusunda yüzde 1,25 kredi faiz oranı kullanılmaktadır. Axess ticari kart kullanan vatandaşlarımızın ise yine aynı şekilde yüzde 1,25 kredi faiz oranı ile Akbank hızlı para kullanabilecekleri ifade ediliyor. Bu kredi faiz oranları için tutar aralığı ise 500 TL ile 50 bin TL aralığı belirlenmiştir. Bu kapsamda vatandaşlarımızın hızlı para kullanabilmesi için bu kredi faiz oranlarına razı olmaları gerekmektedir.

Kaynak: (Özel Haber) - Özel Haber Editör: Araştırma Haber Gazetesi
Etiketler: Akbank’tan, 50, Bin, TL, Hızlı, Para, Fırsatı!, Kredi, Notu, Olmayanlar,, Kredi, Alamayanlara, Verilecek!,
Yorumlar
Haber Yazılımı