Haber Detayı
20 Haziran 2020 - Cumartesi 15:17
 
Polis memurunun o anları Türkiye gündemine oturdu! Vatandaşlar çileden çıktı
Göreve geldiğinden bu yana tartışmalı kararlara imza atarak vatandaşı çileden çıkaran CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na tepkiler dinmiyor. İstanbul'da dün etkili olan sağanak yağış sonrası birçok bölgeyi sel bastı. Bazı noktalarda oluşan su birikintileri trafiği olumsuz etkilerken bir polis memurunun mazgalları temizlediği o anlar Türkiye gündemine oturdu.
GÜNDEM Haberi
Polis memurunun o anları Türkiye gündemine oturdu! Vatandaşlar çileden çıktı

Bugün İstanbul'da yağan sağanak yağmur bir kez daha Ekrem İmamoğlu'nun başkanlığının sorgulanmasına neden oldu. İstanbul'un dört bir yanında ana arterler yine göle döndü.

İBB'ye bağlı birimler ortalıkta görünmezken araç trafiğini olumsuz etkileyen su birikintisinin önünde bent oluşturan mazgallardaki pislikleri temizlemek ise trafik polisine kaldı.

Vatandaş da haklı olarak sordu. "Mazgalı polis temizliyorsa, İBB ne iş yapıyor?" Cevap ise trafiğe tescil edilmemiş araçla Adalarda şov...

İstanbul'daki sağanak yağmurda rögar kapağını bir trafik polisi kendi elleriyle temizlemeye çalıştı. Sosyal medyada yer alan bu görüntü İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin geldiği noktanın ne olduğuna dair yorumları da beraberinde getirdi.

Polis memuru elleriyle temziledi

İstanbul genelinde gün boyunca etkili olan sağanak yağış yer yer sele neden oldu. Sosyal medyada paylaşılan bir görüntüde Pendik'te bir trafik polisinin caddeyi dolduran suyun tahliye olması eliyle mazgalı temizlediği görüldü.

Bir vatandaşın kaydettiği o dakikalarda polisin uzun süre yağış altında mazgalın önündeki engelleri temizlemesi dikkatleri İBB'nin üzerine çekti.

İşte gelen o tepkilerden bazıları:

 

Kaynak: (yeniakit) - yeniakit.com.tr Editör: Araştırma Haber Gazetesi
Etiketler: İstanbul,Ekrem Imamoğlu,ibb,istanbul,ekrem imamoğlu skandal
Yorumlar
Haber Yazılımı