Haber Detayı
01 Haziran 2020 - Pazartesi 21:44
 
Süleyman Soylu ve Recep Tayyip Erdoğan ters düştü Kaynak Yeniçağ: Süleyman Soylu ve Recep Tayyip Erdoğan ters düştü
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın İzmir'deki cami provokasyonuyla ilgili "CHP'nin işi" açıklamasının ardından, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan "Bu bir provokasyon" çıkışı geldi. Kaynak Yeniçağ: Süleyman Soylu ve Recep Tayyip Erdoğan ters düştü
GÜNDEM Haberi
Süleyman Soylu ve Recep Tayyip Erdoğan ters düştü  Kaynak Yeniçağ: Süleyman Soylu ve Recep Tayyip Erdoğan ters düştü

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İzmir'de cami hoparlörlerinden şarkı çalınması olayıyla ilgili farklı söylemlerde bulundu.

Erdoğan, yaşanan hadisede CHP’yi hedef gösterip, “CHP’nin her aktörü başka bir cephede bozgunculuk fesat peşinde konuşuyor. Bunların hayallerinde cami minarelerinde ezan dışında başka bir ses duymak vardır. Saygısızlar yayın yapıyor, CHP yetkilileri zevk alıyor” ifadelerini kullanırken, Soylu ise “Bu bir provokasyon. Arkadaşlarımız arıyorlar, bulacaklar. Bu provokasyonun müsebbiplerinin iyi niyetli olmadığı apaçık ortada” dedi.

Soylu, şöyle devam etti:

"ARKADAŞLARIMIZ ARIYORLAR, BULACAKLAR"

“Ramazan ayında, herkesin kendi dini inancıyla bulunmak istediği bir ayda elbette bir provokasyon. Arkadaşlarımız arıyorlar, bulacaklar. Bu provokasyonun müsebbiplerinin iyi niyetli olmadığı apaçık ortada."

 

Kaynak: (yenicaggazetesi) - yenicaggazetesi.com.tr Editör: Araştırma Haber Gazetesi
Etiketler: Süleyman, Soylu, ve, Recep, Tayyip, Erdoğan, ters, düştü, , Kaynak, Yeniçağ:, Süleyman, Soylu, ve, Recep, Tayyip, Erdoğan, ters, düştü, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı