Haber Detayı
06 Temmuz 2020 - Pazartesi 22:15
 
Yerel Basının İnancı Tam! 'Şampiyonlukta Sonuna Kadar VAR'ız'
Dün akşam Galatasaray'ı TT Stadı'nda 3-1 yenen Trabzonspor'da yerel basın "Biz bitti demeden bitmez" manşetleri attı.
SPOR Haberi
Yerel Basının İnancı Tam! 'Şampiyonlukta Sonuna Kadar VAR'ız'

Trabzon'da yerel gazeteler, Süper Lig'in 30. haftasında Galatasaray'ı 3-1 yenen Trabzonspor'a övgü yağdırdı.

ŞAMPİYONLUKTA SONUNA KADAR VAR'IZ

Karadeniz'den Günebakış gazetesi, ilk sayfasının tamamında yer verdiği haberde, bordo-mavili takımın gol sevinci fotoğrafı ile "Trabzon bitti demeden bitmez", "Şampiyonlukta sonuna kadar 'VAR'ız" başlığını kullanarak, "Trabzonspor şampiyonluk yoluna baş koydu. Başakşehir'in Antalya'dan 3 puanla dönmesinin ardından bordo-mavililer Galatasaray'ı İstanbul'da dağıttı." değerlendirmesine yer verdi.

TRABZONSPOR İÇİN SEZONUN FİNALİYDİ

Karadeniz gazetesi ise ilk sayfasında "Şampiyonluk ateşini yeniden yaktık" ve arka sayfasında "Biz bitti demeden bitmez" başlığını kullandı. Gazetenin son sayfasında ayrıca "Trabzonspor, sezonun finali olarak gördüğü maçta Galatasaray'ı 3-1 yendi, şampiyonluk iddiasını son 4 maça taşıdı." ifadeleri kullanıldı.

ŞAMPİYONLUK YÜRÜYÜŞÜ

Karadeniz'de Son Nokta gazetesi de birinci sayfasında "Şampiyonluk yürüyüşü" başlığı ile Trabzonspor galibiyetini okuyucularına duyurdu. Son sayfasında "Şampiyonluk seferi başlamıştır" ve "İstanbul'u fethettik" başlıklarına yer verdi.

FIRTINA BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ

Taka gazetesi, gol sevinci yaşayan futbolcuların fotoğrafının yer aldığı ilk sayfasında "Şampiyonluk horonunu tepeceğiz" başlığını kullandı. "Fırtına bitti demeden bitmez" başlığı ile son sayfasında maçtan fotoğraflara yer veren gazete, "8. şampiyonluğu çok isteyen Trabzonspor dün akşam Galatasaray'ı Sosa, Novak ve Sörloth'un golleriyle devirdi." ifadesine yer verdi.

BİZ ŞAMPİYON OLACAĞIZ

Kuzey Ekspres gazetesi de "Biz şampiyon olacağız" başlığı ile okuyucularına galibiyet sevincini aktardı. Gazete son sayfasında ise maçın önemli anlarına yer vererek "Bu fırtına bitmez" başlığını kullandı.

Kaynak: (habervakti) - habervakti.com Editör: Araştırma Haber Gazetesi
Etiketler: Yerel, Basının, İnancı, Tam!, 'Şampiyonlukta, Sonuna, Kadar, VAR'ız',
Yorumlar
Haber Yazılımı